Гройсман кличе олігархів "на обід"

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман запевняє, що влада не братиме участі у "війнах олігархів"
Depo.Влада
16 травня 2016 14:41
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в інтерв'ю "Українській правді", передає depo.ua.

"Існує три базових правила. Перше: Для них, олігархів, повинні бути єдині правила Друге: Ринок, тільки ринкові відносини, ніяких преференцій. Третє: Владу не можна використовувати у війні між олігархами. Позиція олігархів повинна бути наступна: Вони повинні займатися розвитком економіки, країни і не втручатися в її справи ... Адекватні з цим погодяться. Підступні і самовпевнені ще подумають", - заявив Гройсман.

Разом з тим він стверджує, що не стане "бігати від олігархів".

"Якщо прийде на обід Коломойський, Ахметов, Пінчук, Григоришин... Так що? Потрібно втікати від них? Я зустрічаюся з десятками і сотнями людей, і не бачу в цьому проблем. Так, я планую низку зустрічей", - сказав глава уряду.

Крім того, Гройсман повідомив, що бізнес ініціює щось на зразок Ради підприємців, як при Кабміні Миколи Азарова, коли прем'єр запрошував на зустріч представників великого бізнесу.

"Така ініціатива вже виходить від бізнесу, потрібно визначити формат, і я її готовий буду підтримати. Я думаю, що треба зустрічатися в різних форматах, але мені здається, що ці зустрічі мають бути спрямовані на державні інтереси. Це найголовніше. Але зустрічатися ж потрібно і з малим, і з середнім бізнесом. Всі успішні країни спираються на малий і середній бізнес, на самозайняте населення", - пояснив Гройсман.

Він також зазначив, що ніхто з олігархів не привітав з призначенням на посаду прем'єр-міністра.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада