Гройсман каже, що нинішню політичну кризу за тиждень не подолати

Сьогоднішня політична криза не може бути вирішена протягом тижня
Depo.Влада
19 лютого 2016 18:57
ФОТО: depo.ua

Про це сказав голова Верховної Ради Володимир Гройсман в інтерв’ю телеканалу "Рада", передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

Він зазначив, що хотів би такого швидкого вирішення питання, але "криза не полягає в тому, щоб між собою домовились політики, хто на яких посадах перебуватиме".

"Має бути чіткий об’єднаний план, який є достатньо спільним з точки зору виведення із кризи країни, і цей план має об’єднати політичні сили для того, щоб припинити ті негативні процеси, які є в нашій країні. Тому - об’єднуючий антикризовий план, який ми маємо напрацювати спільно. А далі ми маємо визначитися, хто візьме на себе відповідальність - який прем’єр-міністр, які міністри, який формат коаліції - за реалізацію цього плану", - наголосив Гройсман.

За його словами, має бути чітко розписано, що конкретно має бути зроблено кожного місяця в кожній сфері життя з питань, що турбують людей.

Голова ВР висловив переконання, що формуючи такий спільний план, "формуючи відповідальну команду реалізації цього плану при діалозі із суспільством і чіткій підзвітності суспільству, дасть можливість вийти з цієї кризи".

"Скільки це займе часу? Тиждень або більше? Я думаю, що всім очевидно - більше ніж тиждень, і найголовніше, щоб ми стали на шлях, який дозволить нам витягнути з цієї прірви країну", - заявив Гройсман.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада