Гройсман і спікер Кнесету обговорили вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман провів зустріч зі спікером Кнесету держави Ізраїль Юлієм Едельштейном, на якій обговорювалися поглиблення співробітництва держав в економічній сфері і трагедії Голодомору і Бабиного Яру
Depo.Влада
24 листопада 2016 07:15
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу Кабміну.

"Ми зацікавлені в тому, щоб ізраїльський бізнес мав своє представництво в Україні... Багато сфери в Україні можуть бути цікаві для ізраїльських досягнень, технологій... Стратегічне співробітництво між нашими державами має дуже велике значення. Я б хотів, щоб ми максимально використовували наші можливості для розвитку нашої двосторонньої співпраці", - підкреслив Гройсман.

Прем'єр-міністр висловив сподівання, що до кінця наступного року буде завершена підготовка і відбудеться підписання Договору про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем.

Сторони обговорили можливість визнання Кнесетом Голодомору 1932-33 рр. актом геноциду українського народу.

"Це не стосується будь-якого іншого держави, це стосується України і українців. Це була рукотворна трагедія, яка забрала життя ні в чому не винних людей", - сказав Гройсман.

Також співрозмовники обговорили створення масштабного музею-меморіалу до 80-ї річниці трагедії Бабиного Яру.

Нагадаємо, 16 листопада Верховна Рада ратифікувала підписану в червні угоду про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Ізраїлю, а 23 листопада президент України Петро Порошенко підписав закон про ратифікацію угоди.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада