Гройсман хоче створити міжфракційне "лобі" децентралізації

У Верховній Раді потрібно створити міжфракційне об'єднання, яке в діалозі з місцевим самоврядуванням буде рухати вперед реформу децентралізації влади в Україні
Depo.Влада
20 листопада 2015 23:08
ФОТО: depo.ua

Про це написав на своїй сторінці у "Фейсбуці" спікер парламенту Володимир Гройсман, передає depo.ua.

"Щоб децентралізація перестала бути предметом політичних спекуляцій, я буду ініціювати створення широкого міжфракційного об'єднання на підтримку децентралізації, яке має стати справжнім "лобістом" реформи", - написав він.

Міжфракційне лобі допоможе Україні швидше рухатися далі по шляху реформи децентралізації, вважає глава парламенту.

"Якщо таке об'єднання буде створено, і воно буде в постійному діалозі з місцевим самоврядуванням, ми зможемо швидше домагатися прийняття необхідних рішень", - переконаний Гройсман.

І ще про одну ідею, яку сьогодні озвучив на зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування Хмельницької області.Таких зустрічей у мене за час роботи спочатку віце-прем'єром, а потім головою ВР були десятки. Діалог завжди дуже живий і конкретний. Але коли я задаю питання, чи рухаємось далі шляхом реформи децентралізації, відповідь завжди одна - тільки вперед! І я ще раз і ще раз переконуюсь, що ми на правильному шляху.Сьогоднішня розмова наштовхнула мене на таку думку. Щоб децентралізація перестала бути предметом політичних спекуляцій, я ініціюватиму створення широкого міжфракційного об’єднання на підтримку децентралізації, яке має стати справжнім "лоббістом" реформи. Якщо таке об'єднання буде створено і воно буде у постійному діалозі з місцевим самоврядуванням, ми зможемо швидше добиватись прийняття необхідних рішень.

Posted by Volodymyr Groysman on 20 листопад 2015 р.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада