Гройсман хоче допомогти Садовому зі сміттям

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про готовність уряду допомогти Львову із вирішенням проблем з відходами
Depo.Влада
5 жовтня 2016 14:23
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив сьогодні під час засідання уряду, передає Depo.ua.

"У нас була дуже хороша робоча поїздка у Львів. Ми зустрічалися з людьми, з міською радою, міським головою. Я вважаю, що вони цілком можуть узгодити спільний план дій. Єдине, що там є питання кризи довіри між ними. Але давайте, можливо, ми надамо наше посередництво, якщо потрібно, щоб допомогти вирішити проблему", - сказав він.

При цьому, на думку голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки, який був присутній на засіданні уряду, владі Львова необхідно зосередити необхідні грошові кошти і спрямувати їх на вирішення цього питання.

"Сьогодні міська влада Львова має працювати над тим, щоб маючи на своїх депозитних рахунках кілька сотень мільйонів гривень, мені здається, просто треба сконцентрувати кошти і вирішити цю проблему, тому що вона носить суто технічний характер. Фінансового ресурсу сьогодні у місцевих органів влади більш ніж достатньо", - сказав він.

Нагадаємо, 30 вересня Гройсман відвідав Львів під час робочої поїздки.

Також стало відомо, що мер Львова Садовий обіцяє розпочати будівництво нової надпотужної сміттєпереробної лінії заплановано уже наступного року.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада