Гройсман готовий очолити комітет з підготовки до Євробачення-2017

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив про готовність очолити організаційний комітет з підготовки України до пісенного конкурсу Євробачення-2017
Depo.Влада
25 травня 2016 17:11
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час наради з питання проведення конкурсу у середу, повідомляє  depo.ua з посиланням на прес-службу уряду.

Гройсман вкотре наголосив, що питання про перенесення конкурсу до іншої країни не стоїть і Україна гідно його організує і проведе.

"Позиція уряду України полягає у тому, що "Євробачення" буде проведено в Україні. Тут немає бути жодних дискусій з цього приводу. Наше завдання, щоби ми "Євробачення" у 2017 році провели на високому організаційному рівні. Для цього усе, що буде потрібно, ми забезпечимо", - заявив прем’єр-міністр.

Глава уряду доручив Міністерству культури внести пропозиції щодо формування організаційного комітету. "Наше завдання - швидко визначити план дій і місце проведення конкурсу", - заявив він.

"Я готовий як прем'єр-міністр стати головою, співголовою цього комітету для того, щоб дуже чітко визначити, що все буде максимально швидко якісно, збалансовано і на високому рівні", - зазначив прем’єр.

Гройсман пообіцяв залучати позабюджетні ресурси для проведення конкурсу, а також ефективно і публічно їх використовувати.

Прем’єр також підкреслив необхідність забезпечення конкурентних і публічних умов для відбору міст, які висловили готовність приймати конкурс.

"Ця подія є можливою, завдячуючи неперевершеній Джамалі, її таланту. І сьогодні ми маємо таку можливість говорити про те, що настав той момент, коли ми можемо провести "Євробачення" в Україні. Відповідний досвід уже у нас є, завдячуючи Руслані, і ми зможемо зробити гарну подію", - сказав він.

Нагадаємо, міністр фінансів України Олександр Данилюк натякнув, що Україна може відмовитись від проведення пісенного конкурсу Євробачення у 2017 році.

Представниця України Джамала виграла міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2016, тож наступний конкурс має проходити в Україні.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада