Гройсман: Фірсов і Томенко самі вийшли з фракції

Спікер парламенту Володимир Гройсман заявив, що народні депутати Єгор Фірсова і Микола Томенко самі вийшли з фракції БПП
Depo.Влада
1 квітня 2016 00:03
ФОТО: depo.ua

Про це, як повідомляє depo.ua, голова парламенту сказав в ефірі "112 Україна".

"Конституція передбачає, що депутат може бути позбавлений мандата, якщо він самостійно чи не увійшов у фракцію, за списками якої він обирається, або вийшов з цієї фракції. Що стосується нардепів Фірсова і Томенка, вони самі вийшли з фракції, що й було причиною, що з'їзд партії прийняв рішення. Що стосується нардепів, яких виключили з "Самопомочі", це була процедура виключення, вони самі не виходили. Тому мали статус і могли бути позафракційними. У даному випадку це два різних підходи з точки зору причин, які вимагають правової оцінки", – сказав Гройсман.

Нагадаємо, 25 березня з’їзд партії "Блок Петра Порошенка – Солідарність" ухвалив рішення позбавити мандатів народних депутатів Єгора Фірсова і Миколи Томенка, які, пройшовши до парламенту за списками цієї політсили, покинули фракцію. 

28 березня ЦВК визнала обраними та зареєструвала народними депутатами від БППОлександра Бригинця та Дмитра Білоцерковця замість Миколи Томенка та Єгора Фірсова, яких з’їзд "БПП" позбавив депутатського мандата. 

29 березня спікер Верховної Ради Володимир Гройсман оголосив про позбавлення депутатських мандатів Єгора Фірсова та Миколи Томенка. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада