Гройсман доручив ГПУ розслідувати спроби підкупу нардепів "Самопомочі"

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман закликав Генпрокуратуру та Національне антикорупційне бюро України провести розслідування щодо фактів тиску та підкупу нардепів
Depo.Влада
29 серпня 2015 13:56
ФОТО: depo.ua
Гройсман доручив ГПУ розслідувати спроби підкупу нардепів "Самопомочі"
Гройсман доручив ГПУ розслідувати спроби підкупу нардепів "Самопомочі"

Про це йдеться в заяві спікера парламенту, оприлюдненій на сайті Ради, передає depo.ua.

"Напередодні доленосного голосування Верховної Ради України щодо конституційних змін (для проведення реформи децентралізації влади) Андрій Садовий заявив, наче парламентську фракцію "Самопоміч" намагаються підкупити.
Зваживши на серйозність таких слів, я закликаю Генеральну прокуратуру України та Національне антикорупційне бюро України в стислі терміни провести розслідування й надати правову оцінку фактам, якщо вони підтвердяться, після чого поінформувати Верховну Раду про результати розслідування", - заявив Гройсман.

Він також закликав лідера "Самопомочі"  оперативно надати всю необхідну інформацію для проведення об'єктивного та належного розслідування.

"На нас дивиться вся європейська спільнота та весь демократичний світ. Ми не маємо права легковажити децентралізацією та гратися в політичні недомовки. На кону реформи та майбутнє України", - наголосив глава парламенту.

Нагадаємо, раніше Андрій Садовий заявив, що на нардепів чиниться жорсткий тиск та відбуваються спроби підкупу, аби змусити їх до голосування за законопроект щодо внесення змін до Конституції в частині децентралізації.

Більше політичних новин читайте в розділі Влада. depo.