ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Гройсман дав Раді настанову

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман закликає Верховну Раду цього пленарного тижня розглянути низку важливих законопроектів 

Depo.Влада
19 червня 2018 09:39
ФОТО: depo.ua

Про це глава уряду повідомив у Facebook, інформує Depo.ua.

"Минулий пленарний тиждень відзначився ухваленням основного закону для створення незалежного Антикорупційного суду. Залишилися тільки технічні законопроекти, щоб розпочати його формування. Сподіваюсь, що необхідні рішення будуть ухвалені вже на цьому тижні", - зазначив Гройсман.

Також він наголосив на необхідності проголосувати за ключові законопроекти для зростання економіки.

Йдеться про законопроекти №7373 та №7302 продовжують політику Уряду з захисту бізнесу від свавілля чиновників.

Перший встановлює справедливі персональні покарання для працівників дозвільних органів, які зловживають службовим становищем та заважають нормально працювати підприємцям. Другий – прибирає невиправдані процедури з радіологічного контролю та мінімізує можливості для зловживань та спростити проходження митниці.

Крім того, Гройсман закликав народних обранців підтримати включення до порядку денного законопроекту №8490, який посилить розпочату ініціативу "Маски-шоу стоп".

"Він встановить персональну відповідальність за незаконний тиск на бізнес з боку правоохоронців", - пояснює очільник Кабміну.

Також він закликав Раду розглянути законопроекти №6027-д щодо посилення захисту прав кредиторів, №8331 - про запровадження корпоративного управління в держбанках.

Ці ініціативи спрямовані на оздоровлення банківського сектору та полегшення доступу бізнесу до фінансових ресурсів.

Окрім цього, Гройсман наполягає на ухвалені законопроекту №8152, який називають "валютним безвізом". Цей законопроект пропонує спрощення валютного регулювання та його поступове наближення до європейських стандартів.

"На цьому тижні маємо змогу зробити ще один крок до cashless економіки та дозволити громадянам сплачувати рахунки за ЖКГ , податки, збори та благодійні внески електронними грошима. Ухвалення відповідного законопроекту №7270 стане черговим кроком на шляху до євроінтеграції", - резюмував прем'єр.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада