Гройсман: Часу мало. Рада повинна знайти компроміс щодо бюджету

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман поділився своїми очікуваннями від завтрашнього засідання парламенту
Depo.Влада
16 грудня 2015 22:40
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.  

"Завтра ми розпочинаємо розгляд бюджету на 2016 рік. Ми затиснуті дуже стислими термінами, оскільки бюджет і пов’язані з ним законопроекти були внесені урядом лише минулої п’ятниці. Але навіть у ці стислі терміни ми маємо знайти можливі компроміси. В першу чергу - стосовно питань соціального характеру, захисту і, на мій погляд, децентралізації", - написав Гройсман.

Він також розповів, що розпочав консультації з Мінфіном щодо децентралізації.

"Стосовно децентралізації. Я уже розпочав консультації з Міністерством фінансів з цього приводу. Минулого року ми прийняли рішення, які дали старт фінансовій децентралізації. Перші позитивні наслідки цього рішення на місцях відчули - у органів місцевого самоврядування з’явились додаткові можливості вирішувати повсякденні проблеми життя громад.

Моя особиста думка і думка багатьох експертів полягає в тому, що ці досягнення зараз ставляться під загрозу. Я буду твердо стояти на тому, щоб не дозволити нікому зробити крок назад у децентралізації. І я впевнений, що є можливості знайти рішення, не порушуючи баланс бюджету", - написав спікер парламенту.

"Я впевнений також і в тому, що можна знайти компроміси і в інших чутливих питаннях", - підсумував він. 

Нагадаємо, у четвер, 17 грудня, відбудеться позачергове засідання Верховної Ради

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада