Гройсман анонсував створення "чорної сотні"

Прем`єр-міністр України Володимир Гройсман має намір створити так звану "чорну сотню"
Depo.Влада
7 травня 2016 18:41
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив народний депутат Володимир Парасюк, передає depo.ua.

За його словами, Гройсман у Львові провів зустріч з силовими структурами щодо боротьби з контрабандою, щодо заниження митної вартості тощо.

"Він (Гройсман, - ред.) анонсував створення так званої чорної сотні, яка буде контролювати ці силові структури (митників, - ред.). Сказав про те, що митна структура повинна перетворюватися на сервісну службу, а не на силову структуру", - розповів Парасюк.

Він також повідомив, що Гройсман звільнив кілька працівників Львівської митниці, які були замішані в тіньових схемах.

Згодом сам прем`єр підтвердив інформацію про створення спеціального підрозділу, який контролюватиме митників.

"Ми створимо спеціальний міжвідомчий підрозділ для контролю за митницями. Вони працюватимуть у взаємодії з НАБ (Національним антикорупційним бюро – Ред.) та Національною поліцією", – написав він у "Твітері".

У свою чергу, прес-секретар Гройсмана Дмитро Столярчук уточнив, що йдеться про створення "мобільних підрозділів" для виявлення зловживань.

"Прем'єр попередив всіх, що найближчим часом будуть створені технічно оснащені мобільні підрозділи, які контролюватимуть роботу митниць, виявляти зловживання", – повідомив Столярчук.

Нагадаємо, сьогодні Володимир Гройсман відвідав Львів, де виступив у міській раді під час урочистих зборів з нагоди 760-річчя міста.

Під час свого візиту прем`єр встановив 3-місячний дедлайн для наведення ладу на Львівській митниці.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада