Гройсман анонсував нові "посадки" чиновників

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман обіцяє нові затримання чиновників задля наведення порядку в державі
Depo.Влада
3 липня 2016 22:20
ФОТО: depo.ua
Гройсман анонсував нові "посадки" чиновників
Гройсман анонсував нові "посадки" чиновників

Про це він заявив в прямому ефірі телеканалу "Інтер", передає depo.ua.

Зокрема глава уряду назвав лише початком "хвилю затримань" чиновників, яка відбулася минулого тижня.

"Це не кампанія. Це тільки початок. Я думаю, що це буде дуже сильно нарощено. Це ж усе була система, система, яка продукувала десятиліттями. Я вірю в те, що сьогодні новий генеральний прокурор Юрій Луценко має дуже серйозні такі, амбітні плани, що стосується наведення порядку в державі", - сказав Гройсман.

"Я переконаний у тому, що з кожним днем ми будемо бачити і результати боротьби з корупцією. Але завдання уряду - створити умови, при яких ця корупція просто була б неможлива", - додав прем’єр.

Він також пообіцяв викорінити контрабанду на українській митниці.

"Я думаю, що зараз навіть контрабандисти, які там займалися сірими схемами, вони зараз чекають, що все ніби як зміниться. Я вже говорив і зараз хочу сказати: нічого не зміниться. Усе. Контрабанди в Україні не буде. Ми будемо боротися з цим дуже ефективно і систематично", - запевнив Гройсман.

Нагадаємо, 30 червня правоохоронці затримали головного санітарного лікаря України Святослава Протаса та начальника департаменту Державної санітарно-епідеміологічної служби Олександра Чепурного. Їм інкримінується впровадження злочинної схеми з розкрадання великої суми бюджетних коштів.

У п’ятницю прем’єр-міністр Володмир Гройсман запевнив, що справа Протаса буде доведена до логічного завершення.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада