Гройсман - Москалю: контрабанда лісу і сигарет нічим не відрізняється

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що для нього немає різниці, яка контрабанда йде, її потрібно зупинити
Depo.Влада
6 травня 2016 14:15
ФОТО: depo.ua

Про це Гройсман написав у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Щодо ситуації з контрабандою на Закарпатській митниці, про яку Ви пишете. Для мене немає жодного значення, яка контрабанда йде через митницю - деревина, цигарки, горіхи, спирт чи ще щось. Те, що ми маємо зробити, - не вирішувати, яка контрабанда гірша, а зупинити будь-яку контрабанду взагалі. Говорив і повторюю – врешті-решт досить грабувати країну",- написав Гройсман.

Нагадаємо, що раніше Москаль у відкритому листі звернувся до прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням подати президенту Петру Порошенку подання про його звільнення з посади. Причиною цього Москаль назвав протидію його боротьбі з "сигаретної мафією" в регіоні. Зокрема, за його словами, рішення про зміну начальника Закарпатської митниці не було узгоджено з ним і було зроблено в інтересах "сигаретної мафії", що займається контрабандою тютюнових виробів в країни ЄС. Пізніше він заявив, що вже з завтрашнього дня йде у відпустку.

Пізніше Гройсман відповів губернатору Закарпатської області. Прем'єр сказав, що не сприймає мови ультиматумів і не буде готувати подання на звільнення Москаля.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада