Гройсман доручив СБУ з'ясувати, чи з’явився в Кабміні екс-міністр "ЛНР"

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Службі безпеки розібратися з імовірним призначення колишнього "міністра" енергетики "ЛНР" заступником міністра палива і енергетики України
Depo.Влада
22 квітня 2016 11:22
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав під час годин запитань до уряду у Верховній Раді, передає depo.ua.

Так спікер відреагував на запит народного депутата від БПП Владислава Голуба.

"Запитання до Ігоря Насалика. ЗМІ поширюють інформацію, що ви плануєте собі в заступники пана Зюкова, колишнього "міністра" палива і енергетики в "ЛНР". Я хотів, би щоб ви або спростували цю інформацію або, якщо підтверджуєте, поясніть, якими критеріями керуєтеся, коли берете таких осіб собі в заступники. І чи немає в Україні таких людей, які можуть виконувати функції міністра але не є колишніми заступниками "міністрів" з терористичних організацій", - заявив нардеп.

Міністр палива і енергетики України Ігор Насалик пообіцяв розібратися, чи повинен Зюков сидіти в тюрми, але пояснив, що не може ігнорувати кандидатури, які йому подає громадська рада при міністерстві.

Гройсман відреагував ще жорсткіше: "Якщо те, що було сказано, підтвердиться, не буде ця людина працювати в уряді. Звертаюся до СБУ перевірити цю інформацію. В разі підтвердження – прошу вжити заходів до цієї людини".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада