Громадянин Індії став директором Світового банку у справах України

Громадянина Індії Арупа Банерджі призначили директором Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України
 

Громадянин Індії став директором Світово…

Про це йдеться у пресрелізі банку, передає Depo.ua.

"На цій посаді пан Банерджі керуватиме співпрацею Банку з урядами та партнерами у трьох країнах. Він очолює узгодження та впровадження кредитного портфелю, аналітичних продуктів та визначає майбутні напрямки програм. Аруп Банерджі співпрацюватиме з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) та Багатостороннім агентством з гарантування інвестицій (MIGA), щоб зміцнити результати Групи Світового банку в Білорусі, Молдові та Україні", – зазначається у повідомленні.

У Світовому банку розповіли, що до призначення на цю посаду Банерджі був регіональним директором Світового банку по країнах Європейського Союзу, де здійснював загальне керівництво операційною, стратегічною та інформаційною роботою Банку в країнах-членах ЄС. У минулому він також був старшим директором Світового банку та керівником Департаменту глобальної практики з питань праці, соціального захисту та пенсійних систем.

До роботи у Світовому банку з 1998 року, Аруп Банерджі викладав у Центрі розвитку економіки при Вільямс Коледжі, штат Массачусетс (США), де також очолював аспірантську програму економічного факультету. Він також викладав у Пенсильванському університеті (США). Він має наукові ступені магістра та PhD економіки від Пенсильванського університету (США) та ступінь бакалавра економіки від Університету Делі, Індія.

Він автор серії статей та книг із проблем економічного зростання, державних фінансів, людського розвитку, соціального захисту, інституційного розвитку, праці, боротьби з бідністю та нерівністю.

З липня 2016 року і до лютого 2020 директором Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України була пані Сату Кахконен. У лютому 2020 року її призначено Директором Світового банку у справах Індонезії та Східного Тимору. 

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Світовий банк надасть Україні допомогу в розмірі одного мільярда доларів до кінця року, а перший транш у 350 мільйонів очікується вже у липні. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"