Окупанти Криму "віджимають" землі українських фермерів

Окупанти Криму можуть відібрати землі сільськогосподарського призначенняв українців, оскільки вони є "іноземними громадянами"
Depo.Влада
25 травня 2015 11:11
ФОТО: depo.ua

Про це на прес-конференції в Сімферополі повідомила директор юридичної фірми "Консультаційний центр" Марина Єпішева, передає depo.ua із посиланням на "Новини Крима"

За її словами, в Росії "іноземні громадяни" не можуть володіти землями сільськогосподарського призначення, вільно розпоряджатися землельними ділянками вони можуть тільки до серпня поточного року. При цьому в анексованому Криму багато ділянок українських власників, які здають їх в оренду терміном до 49 років, але за російським законодавством такі договори необхідно переоформити, причому українці нібито не можуть бути власниками землі.

"Зараз для договору оренди необхідне російське свідоцтво про реєстрацію. У перехідний період у нас були проблеми з реєстрацією великих сільгосппідприємств, де договори оренди були українські. Людям потрібно було працювати, і ми йшли назустріч і оформляли договори з кадастрового паспорта з урахуванням подальшої реєстрації. Але зараз усе строго", - заявила юрист.

Нагадаємо, в окупованому Севастополі призупинили видачу землі російському  байк-клубу "Нічні вовки".