Громадські організації ветеранів АТО заявили про співпрацю з "Рухом за реформи"

6 жовтня партія "Рух за реформи" і понад 15 громадських організацій підписали Меморандум про співпрацю
Depo.Влада
6 жовтня 2015 15:02
ФОТО: depo.ua

Про це заявив лідер партії "Рух за реформи" Сергій Думчев, передає depo.ua.

"Сьогодні громадські організації формують шлях розвитку країни. Вони є одночасно і цензором влади, і голосом народу. При цьому найчастіше беруть на себе ті завдання, які покликана вирішувати держава", - сказав Думчев.

За словами Сергія Думчева, сьогодні в список партії "Рух за реформи" увійшли делегати від трьох громадських організацій: ГО "Міжнародна асамблея по боротьбі з корупцією", Київська міська спілка ветеранів Афганістану і Київська спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО і бойових дій. А навесні партія готова висунути представників громадських організацій на виборах до районних рад.

Сергій Думчев вважає, що всі кияни хочуть справжніх реформ, і що Київ заслуговує кращої влади, яка не тільки вибирається, але і контролюється громадянами та звітує перед ними.

Лідер партії "Рух за реформи" запросив до співпраці всі громадські організації столиці.

"Давайте разом будувати систему, завдяки якій наше місто, та й країна в цілому, будуть управлятися суспільством, а не однією людиною. Я впевнений, що тільки спільна робота дасть реальний результат", - підсумував свій виступ Сергій Думчев.

Останні новини політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.