Громадські активісти передали 14-й бригаді захисні модулі

Один з контрольно-пропускних пунктів на лінії зіткнення обладнали сучасними модулями для захисту бійців
Depo.Влада
24 березня 2016 11:50
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на korrupcia.net.

Загальнонаціональна програма "Армія гідності" набирає обертів. Громадсько-політичне об'єднання "Справедливість" передало 14 окремій механізованій бригаді третій і четвертий модулі для захисту воїнів у зоні АТО. Вони призначені для бійців «крайнього» рубежа, які несуть службу на одному з контрольно-пропускних пунктів на лінії розмежування.

Ці модулі є вітчизняною розробкою. У їхній конструкції врахована специфіка бойових дій. «Для того, щоб кожна мати, яка відправляє свого сина захищати країну була впевнена, що він спить в нормальних умовах, що його годують, що у нього є можливість нести бойову службу у гідних умовах»,- заявив лідер громадсько-політичного об’єднання «Справедливість» Валентин Наливайченко.

За даними штабу військових операцій, блок-пости на лінії розмежування обстрілюють зі стрілецької зброї регулярно. Польовий захищений модуль, в якому будуть жити і нести службу наші воїни, вміщує до десяти чоловік і рятує від мінометних обстрілів. Ціна одного модуля близько 135 тисяч гривень За кошти, витрачені адміністрацією президента минулого року на автівки (75 млн.грн.), можна було б виробити 550 таких модулів. Ними можна було б оснастити і захистити бійців по всій лінії оборони!

Голова ГО учасників АТО "Справедливість" Тарас Костанчук підкреслив: «Треба щоб кожний воїн відчував себе солдатом Армії Гідності, знав, що про нього турбуються. Це все повинно стати нормою для нашої майбутньої Армії Гідності. Аби захистити усю лінію розмежування треба до двох тисяч таких модулів. Цього досить для гідного несення служби, але чомусь корумповані чиновники цього не роблять».

«Для нас дуже важливо, щоб оборонні заводи подолали величезний параліч корупції, чиновників, які обкладають 40 відсотковими поборами і хабарами українських виробників і не дозволяють змінити ситуацію, не дозволяють створити Армію Гідності. Ми команда «Справедливості» хочемо зламати цю систему і зберегти життя кожного воїна. Ось для чого потрібні ці модулі», заявив Валентин Наливайченко.

Громадські активісти передали 14 бригаді захисні модулі - фото 1

Громадські активісти передали 14 бригаді захисні модулі - фото 2

Громадські активісти передали 14 бригаді захисні модулі - фото 3

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада