"Опора" почала працювати на Ахметова?

У Варшаві проходить щорічна конференція ОБСЄ. Росіяни гнуть своє. Європейці нас захищають
Depo.Влада
27 вересня 2015 21:55
ФОТО: depo.ua
"Опора" почала працювати на Ахметова?
"Опора" почала працювати на Ахметова?

Громадська організація Опора розповіла про те, як "сволочі українці", не дають проголосувати на місцевих(!) виборах переселенцям. 

У Варшаві проходить величезна щорічна конференція ОБСЄ. Кожна держава має право на ряд виступів. Росіяни, спеціально до цієї конференції підготували прекрасно видану книгу на 400 сторінок про те, як в Україні порушували права людини в 2013-14 рр. При чому, на обкладинці книги вони зазначили, що цей опус офіційно заборонений в Україні.

Але це так, деталі. Росіяни зробили ряд виступів де огульно і посегментно кричали про те, що у нас диктатура, а порушення прав людини просто кошмарні. Наша сторона була представлена заступником міністра юстиції Наталією Севостьяновою, яка прекрасно розмазала позицію РФ. Потім виступило кілька представників громадського сектору, які тільки підсилили позицію заступника міністра. А потім на трибуну вийшла Ольга Айвазовська, яка теж розповіла про підлість Росії. Але потім, хорошою англійською, сказала всій Європі, який кошмар твориться у нас на місцевих виборах. І кошмар полягає в тому, що переселенці з Донбасу не зможуть проголосувати на місцевих виборах.

Про те, що це просто неможливо, Айвазовська не може не знати. Але протягом останніх тижнів громадська організація "Опора", спільно з телеканалом "Україна" (Ахметов), Опозиційним блоком (екс-Партія регіонів), партією "Відродження" (Хомутинник і Кернес за сприяння Коломойського) активно взялися захищати виборчі права переселенців. І от, кульмінацією цієї історії стала конференція ОБСЄ, де, по суті, Україна, спільно з ЄС воювала проти росіян. Невже громадська організація "Опора" не розуміє, що виступ її лідера буде тиражуватися росіянами? А книга про "порушення прав людини в Україні" буде доповнена словами Айвазовської про переселенців?

На жаль, це риторичне запитання.