Гризлов відхрестився від Мінська-3

Представник Росії в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Борис Гризлов розповів про результати зустрічі з президентом України Петром Порошенком та Тристоронньою контактною групою
Depo.Влада
18 січня 2016 10:58
ФОТО: depo.ua

Про це він повідомив в інтерв`ю російській газеті "Комерсант", передає depo.ua.

"Я вважаю, що у нас є хороша основа для того, щоб вести переговори, - це комплекс заходів з виконання Мінських угод, якому 12 лютого виповниться рівно рік. Звичайно, всі сторони, які підписували ці угоди, хочуть отримати результат. Важливо, щоб ці результати повністю відповідали комплексу заходів, духу і букві Мінських угод", - сказав Гризлов про результати зустрічі з Порошенком.

Він також назвав одним з важливих питань в рамках роботи Контактної групи і політичної підгрупи закон про вибори на Донбасі. "Крім того, необхідно, щоб була реалізована одна з домовленостей засідання 13 січня про обмін військовополоненими", - зазначив представник Росії.

Крім того, Гризлов заявив, що підстав говорити про Мінськ-3 немає. "Російська Федерація дотримується тих позицій і заходів, які були закріплені 12 лютого 2015 року в Мінську. І у нас немає підстав говорити про будь-які інші домовленості. Кожен з пунктів комплексу заходів повинен бути реалізований, і якщо для цього буде потрібно додатковий час, то всі сторони повинні будуть докласти максимум зусиль для того, щоб виконати домовленості ", - заявив Гризлов.

Нагадаємо, 14 січня на підсумковй конференції президент України Петро Порошенко заявив, що так званого "Мінська-3" не існує.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада