Гриценко каже, що у нападі Росії на Грузію в 2008 році винен Саакашвілі

Колишній міністр оборони України Олексій Гриценко вважає, що військовий конфлікт між Росією і Грузією в 2008 році відбувся з вини тодішнього президента Грузії Михайла Саакашвілі
Depo.Влада
17 серпня 2015 08:26
ФОТО: depo.ua

Таку думку політик висловив в ефірі телеканалу "112", коментуючи можливість використання реактивних систем залпового вогню "Град" при веденні "антитерористичної операції" на своїй території, передає depo.ua.

Ведуча процитувала інтерв'ю, в якому політик заявляє про неприпустимість такого використання.

"Я категорично не приймаю і засуджую застосування грузинською армією реактивних систем залпового вогню - по своїй території і проти своїх же громадян. Навіть із воєнного погляду, не системами типу "Град" борються з бойовиками та терористами. Для цього є спецназ, у крайньому разі, точкові удари артилерії чи авіації. А реактивні системи залпового вогню знищують усе живе і руйнують усі будівлі в зоні ураження. Такий шлях відновлення конституційного порядку неприйнятний. Тому я вважаю, що посадові особи, котрі віддали наказ про застосування систем залпового вогню, мають бути віддані під суд. Повторю: має відповісти посадова особа, котра віддала наказ. Хоч би хто нею був".

На це Гриценко зазначив, що стаття написана 16 серпня 2008.

" Тоді, коли за наказом президента Грузії Саакашвілі системи залпового вогню використовувались в Абхазії. Коли вони першими почали", - сказав Гриценко, імовірно, маючи на увазі події в Південні Осетії. 

Більше новин про політику читайте у рубриці Влада.depo.ua


 

Мітки: Грузия