Грицак відповів Медведєву на "придурка"

Реакція російських чиновників на звістку про теракти у Брюсселі ставить під сумнів показове прагнення Росії боротися з міжнародним тероризмом
Depo.Влада
22 березня 2016 17:18
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у коментарі прес-служби СБУ, передає depo.ua.

"Хочемо звернути увагу на бурхливу реакцію російських посадовців на теракти в столиці Бельгії. Деякі навіть дозволяють собі пов’язувати їх із посиленням протидії НАТО російській агресії та підсиленням обороноздатності країн-членів Альянсу. Та натякають: аби НАТО не вело боротьбу з російською агресією, то терактів у Брюсселі могло б і не бути. І все це функціонер Держдуми говорить у цинічному та фамільярному тоні. Водночас, "мнимая российская угроза" сумно відома мирним грузинам, прибалтам, сирійцям, молдованам та, звичайно, нам – українцям", - зазначають в СБУ.

Грицак відповів Медведєву на "придурка" - фото 1

"Інша чиновниця взагалі написала, що не можна підтримувати терористів в одній частині світу і не очікувати, що вони не прийдуть в іншій. На що вона натякає? Невже на те, що за спинами терористів стоять європейські уряди? Може вона виходить із досвіду своєї країни щодо підтримки терористів на Донбасі? Такі натяки на фоні протокольних співчуттів російського істеблішменту ставлять нові запитання щодо щирого бажання Росії спільно з світовою спільнотою боротись з тероризмом", - йдеться у повідомленні.

Грицак відповів Медведєву на "придурка" - фото 2

Нагадаємо, глава СБУ Василь Грицак допустив причетність Росії до підготовки терористичних атак у міжнародному аеропорту "Завентем" та метро Брюсселя. У відповідь на цю заяву прем'єр-міністр Росії назвав Грицака "придурком"

Нагадаємо також, що сьогодні вранці пролунали два потужних вибухи біля стійки реєстрації в аеропорту Брюсселя. Невдовзі сталися принаймні 4 вибухи на різних станціях метро Брюсселя.  Зокрема, один з вибухів пролунав поблизу установ ЄС.

За офіційними даними, в усіх цих терактах загинула 34 людини.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада