Грицак відхрестився від "чорної каси" ПР

Голові СБУ Василю Грицаку не було відомо про передачу матеріалів чорної бухгалтерії Партії регіонів
Depo.Влада
6 червня 2016 13:12
ФОТО: depo.ua

Про це на брифінгу заявив глава СБУ Василь Грицак, передає depo.ua.

"На жаль, про підготовку до передачі матеріалів чорної бухгалтерії до Національного антикорупційного бюро мені не було нічого відомо", - сказав Грицак.
Також він заявив, що Віктор Трепак, який передав матеріали до НАБУ, досі не звільнений із СБУ.

"Віктор Миколайович Трепак дійсно працював у мене першим заступником, начальником головного управління. На той час він курував підрозділ ДЗНД. 39 кращих співробітників входять до групи, яка допомогала розслідувати злочини проти Майдану. На сьогодні Віктор Миколайович Трепа, не дивлячись на мої наполягання залишитися на службі, все таки написав рапорт на звільнення. І зараз перебуває у відпустці. Автоматично це означає, що він продовжує перебувати в штаті СБУ. Наказу про звільнення не відбулося", - продовжив голова СБУ.

За словами Грицака, Трепаку слід було "доповісти рапортом голові СБУ про обставини отримання цієї інформації".

"Це означає, де, коли, від кого, за яких обставин, у присутності кого, кому ще про це відомо і що саме йому було передано. І передати ці матеріали", - пояснив Грицак.
Також голова СБУ додав, що по чорній бухгалтерії "мали б прийнятися процесуальні рішення".

"Зареєструвати кримінальне провадження. На жаль, цього не відбулося", - уточнив він.

Нагадаємо, що 28 тревня колишній перший заступник голови СБУ Віктор Трепак заявив, що передав до НАБУ документи, що підтверджують незаконні виплати "Партією регіонів" готівкових коштів (2 млрд грн) низці колишніх та нинішніх високопосадовців.

31 травня Лещенко виклав у публічний доступ документи "чорної бухгалтерії" Партії регіонів, які днями отримало Національне антикорупційне бюро. Його викликали в НАБУ на допит 3 червня. 

2 червня НАБУ допитало в цій справі депутата Верховної Ради 6-го скликання Тараса Чорновола.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада