Грицак розповів, звідки у нього дорогі авто та Harley-Davidson

Глава Служби безпеки Василь Грицак розповів звідки у його сім'ї багато дорогих автомобілів, мотоцикл Harley-Davidson та нерухомість
Depo.Влада
22 червня 2016 11:59
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів у інтерв'ю Ліга.net, передає depo.ua.

"Моя дружина давно працює в бізнесі. Це правда. При цьому моя дружина сьогодні заробляє менше, ніж заробляла раніше. Якщо хтось скаже, що я десь щось якийсь тендер пролобіював, десь якось посприяв - нехай скаже мені в очі",- сказав Грицак.

"Я не ховався ніколи. Ніколи не реєстрував свою машину на когось іншого. Все, що є в моїй родині - я показував. У моєї дружини зареєстрована машина одна, інша і третя, на якій її фірма працює. Вона як працювала, так і працює в тому ж самому своєму бізнесі", - додав Грицак. 

За його словами, дружина займається дрібнооптовим продажем продуктів харчування. Більш того, це важливо, більш ніж за 10 років подружжя не переоформила бізнес на якихось підставних осіб, на директора. А сама, мовляв, залишилася б "за кадром" на той випадок, якщо хтось захоче перевірити бізнес. Вона продовжує керувати всім і особисто ставить підпис.

"Наша родина не оформила ніяких офшорів. На жаль чи на щастя - немає",- каже Грицак. 

На запитання навіщо йому мотоцикл Harley-Davidson він відповів, що дружина купила.

"У мене є кілька хобі, які я дуже люблю: люблю все, що стріляє, і люблю мотоцикли. Мотоцикли - пристрасть дитинства. Я не потрапив на свій випускний колись, тому що розбився на мотоциклі. Весь стерся. Це був 1984 рік. Я нічого не ховаю. Мені за це не соромно. Я прожив 49 років. І я не розумію ні політиків, ні силовиків, які показують нульові декларації. Бідні, нещасні, церковні миші. Але так само не буває.",- додав Грицак.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада