Грицак прокоментував скандал між СБУ та делегацією ООН

Голова СБУ Василь Грицак назвав законним рішення не допустити місію підкомітету ООН з питань запобігання катуванням у свої управління в Маріуполі та Краматорську Донецької області в зоні проведення АТО
Depo.Влада
26 травня 2016 16:56
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив журналістам у Львові, передає depo.ua.

"Я особисто підписував документи, якими дозволяв відвідувати установи тримання осіб СБУ, зокрема, СІЗО, але це не означає, що іноземні спостерігачі повинні заходити в районні підрозділи СБУ в зоні АТО", – сказав він.

З його слів, СБУ не утримує затриманих у районних підрозділах. "Але там зброя і засекречена апаратура. Але ми допускаємо іноземних спостерігачів у місця тримання затриманих", – зазначив голова СБУ.

Він додав, що СБУ показала спостерігачам місця перебування близько 600 громадян, утримуваних в установах відомства. "Бойовики "ДНР" і "ЛНР" при цьому допустили їх до 4 громадян", – повідомив він.

Грицак упевнений, що СБУ нічого не порушила в цій ситуації.

Нагадаємо, делегація підкомітету ООН з попередження тортур призупинила свій візит в Україну після того, як їй було відмовлено в доступі до місць в декількох районах країни, де, за її підозрою, співробітники СБУ можуть незаконно утримувати людей.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада