Грицак представив начальника відновленого кримського управління СБУ

Голова СБУ Василь Грицак у четвер представив керівника відновленого управління служби в АРК і Севастополі, яке на час окупації півострова базуватиметься в Херсоні
Depo.Влада
9 червня 2016 18:11
ФОТО: depo.ua

Його очолив Данило Даценко, повідомляє depo.ua із посиланням на прес-центр СБУ.

Представляючи нового начальника кримського управління, Грицак висловив упевненість, що під його керівництвом "посилиться українська присутність в Криму і мінімізуються спроби експортувати "російську весну" з території тимчасово окупованого півострова".

"Ми повинні задокументувати і розслідувати максимальну кількість злочинів, які творять всі причетні до окупації на півострові, одночасно зберігаючи мир та законність на кожному клаптику нашої землі за кримським перешийком", - наголосив Василь Грицак.

За його словами, після звільнення півострова справедливого покарання не повинна уникнути жодна особа, яка своїми діями сприяла окупантам. "Йдеться не про людей, які були обдурені агресивною антиукраїнською пропагандою та пішли на так званий референдум", - уточнив він.

В обласному центрі Василь Грицак оглянув приміщення, в яких дислокуватимуться співробітники Управління СБУ АР Крим та Севастополя. У колишній будівлі Нацбанку України, який передав співробітникам комплекти військового обладнання, розмістяться підрозділи відновленого управління.

На зустрічі з особовим складом кримських та херсонського управлінь голова СБУ акцентував увагу на основних завданнях, що стоять перед ними.

Голова також окремо звернувся до співробітників херсонського управління: "Через анексію Криму Росією ви вимушено стали прикордонною областю. Я впевнений, що ви усвідомлюєте нові виклики, які постали перед управлінням і здатні результативно на них відповісти".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада