Грицак: Під час Майдану ФСБшники почувались в стінах СБУ, як вдома

Російські "радники" зіграли ключову роль у прийнятті рішення правоохоронцями Януковича про застосування зброї проти Майдану
Depo.Влада
22 червня 2016 11:22
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю Ліга.net сказав глава СБУ Василь Грицак, передає depo.ua.

"Чому так сталося - чому вбили людей? Треба бути нелюдом, щоб дати такий наказ.

Я думаю, в цій ситуації ключову роль зіграли російські радники. Зараз це вже дуже важко довести. Але тоді політичні керівники проводили постійні консультації з Кремлем і російським керівництвом. Я впевнений: давалися якісь гарантії, мовляв, ми вас не кинемо. Так воно і сталося: всі, хто винен у розстрілах людей на Майдані, тепер на Росії. І нам їх не віддають. Хіба це не доказ ролі Москви, не доказ того, що Росія координувала всі ці речі?" – сказав Грицак.

"Мене критикують, коли я говорю про "російський слід". Але для кого секрет, що російські ФСБшники приїжджали в Україну і відчували себе в стінах СБУ як вдома? Після революції ми заарештували заступника начальника київської контррозвідки, який працював в інтересах Москви? Контррозвідки! Це ж він повинен був шукати агентів країни, з якої у нас не оголошена війна. І він працював в інтересах Росії", - наголосив глава спецслужби.

Читайте також: Грицак розповів про свою посаду в СБУ під час Майдану

Більше новин політик