Грицак передав в РНБО концепцію реформування СБУ

Концепція реформування СБУ вже передана для затвердження в Раду національної безпеки і оборони України (РНБО)
Depo.Влада
10 червня 2016 16:25
ФОТО: depo.ua

Про це заявив глава СБУ Василь Грицак, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-служба відомства.

Голова СБУ зустрівся зі студентами та викладачами Одеської юридичної академії. Він розповів, що службою розроблена концепція реформування, до створення якої залучалася громадськість і використовувався досвід партнерських спецслужб.

"Вона буде затверджена указом президента після розгляду РНБО. Він чекає цю концепцію до 14 червня", - сподівається Грицак.

Також Грицак прочитав для аудиторії лекцію про перші дні початку антитерористичної операції і розповів про роботу спецслужби в умовах гібридної війни.

"Для нас дуже важливий діалог з громадянським суспільством. Ми стаємо більш відкритими. За останній час служба сильно змінилася. Два роки гібридної війни, яку веде російський агресор, не пройшли для нас просто так. Ми змушені були дуже швидко змінюватися, фактично ми реформуємось на марші", - сказав він.

За його словами, правоохоронним органам потрібні кваліфіковані юристи, які зможуть професійно довести до суду і донести до світової спільноти кожен епізод російської агресії.

Нагадаємо, СБУ має намір провести реформування відомства в два етапи до 2020 року. У службі мають намір скоротити штат і розширити співпрацю з іноземними колегами.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада