Грицак назвав злочин Росії, жахливіший за розстріл "Боїнга"

Намагання Російської Федерації приховати теракт проти малазійського "Боїнга" на Донбасі у 2014 році є ще страшнішим злочином ніж саме збиття літака
Depo.Влада
29 вересня 2016 11:08
ФОТО: depo.ua

Про це заявив журналістам голова Служби безпеки України Василь Грицак, передає depo.ua.

"Щодо збитого російськими агресорами "Боїнга". Страшним є сам по собі злочин, але ще більше страшним є те, що Росія на державному рівні намагалася це приховати.  Тероризм ініціюється і  приховується на державному рівні. Тепер всі небайдужі люди мають дати оцінку Росії", - сказав Грицак.

Довідка Depo.ua. "Боїнг-777" авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс МН17 Амстердам (Нідерланди) - Куала-Лумпур (Малайзія), був збитий на Сході України 17 липня. На його борту перебували 298 осіб, всі вони загинули.   

Нідерланди і Малайзія запропонували створити міжнародний трибунал у цій справі. Україна підтримала цю ідею. Єдиною країною, яка виступає категорично проти створення трибуналу, є Росія, хоча вона і звинувачує в катастрофі українських військових.

У жовтні 2015 року Міжнародне розслідування вже довело: "Боїнг" був уражений ракетою з установки "Бук" з території, підконтрольної бойовикам. 

Згідно зі звітом міжнародного слідства від 28 вересня 2016 року, авіалайнер на Донбасі був збитий з підконтрольної сепаратистам території і з ЗРК "Бук", завезеного з Росії. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада