Грицак запевнив, що уважно слідкує за Медведчуком

Служба безпеки України перевіряє діяльність членів проросійського політичного руху "Український вибір" Віктора Медведчука
Depo.Влада
22 червня 2016 10:38
ФОТО: depo.ua

Про це розповів у інтерв'ю Ліга.net глава СБУ Василь Грицак, передає depo.ua.

"Будь-який рух чи політична партія - це велика кількість людей. Якщо діяльність організації виходить за межі свого статуту, це документується, а потім через суд приймається рішення про зняття організації з реєстрації. Якщо діяльність триває, то включається наступний етап - їхні дії вже кваліфікуються через призму кримінально-процесуального кодексу", - зазначив глава спецслужби.

"Що стосується "Українського вибору". Як і в багатьох інших суспільно-політичних об'єднаннях, там є люди, діяльність яких можна і потрібно кваліфікувати через призму кримінального та кримінально-процесуального кодексів. Якщо хтось намагається закликати до силової зміни влади, зміни кордонів або підпадає під статтю "державна зрада" - ми обов'язково будемо діяльність таких людей припиняти", - зазначив Грицак.

Він наголосив, що СБУ працює над багатьма проблемами, і у багатьох випадках негласно.

"Повірте, СБУ працює над багатьма проблемами. Негласно ми супроводжуємо діяльність структур, які можуть завдати шкоди інтересам безпеки держави. На етапі, коли ми бачимо, що діяльність організації виходить за межі законодавства - ми документуємо, кваліфікуємо і реєструємо кримінальне провадження. 25 квітня таке проводження проти "Українського вибору" було нами відкрито - перевіряємо на сепаратизм", - сказав Грицак.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада