Гринів: Закон про спецконфіскацію зачепить лише Януковича та оточення

Голова фракції БПП в Раді Ігор Гринів запевняє, що новий закон про спецконфіскацію стосується лише екс-президента Януковича та його оточення
Depo.Влада
8 липня 2016 10:12
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в прямому ефірі "112 каналу", повідомляє depo.ua.

"Єдині активи, про які йдеться у цьому законі – це грошові активи, це гроші, які є на рахунках Януковича і його команди", – сказав він.

"Друге – це облігації внутрішньої позики, які вони купували, оскільки розуміли, що вони завжди собі їх повернуть, і заробляли на цьому величезні гроші… Про інші активи не йдеться", – додав Гринів.

Голова фракції БПП нагадав, що це вже третій законопроект, який подається на розгляд Верховної Ради на тему конфіскації. За його словами, у ньому враховано всі побоювання, які були в депутатів із цього питання.

Нагадаємо, 15 червня Рада не змогла включити законопроект про "спецконфіскацію" №4811 до порядку денного сесії.

За словами авторів законопроекту, прийняття документу дозволить направити в бюджет близько 50 млрд грн, частина з яких може бути направлена на фінансування оборонного замовлення.

Даний законопроект був внесений замість законопроекту № 4057, який не пройшов комітет і отримав низку зауважень від Ради Європи. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності виступив проти прийняття документу. Голова комітету Андрій Кожем'якін заявляє, що через принципову позицію комітету законопроект передали на розгляд у комітет національної безпеки і оборони, який очолює Сергій Пашинський.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада