Гринів назвав винуватця конфлікту Абромавичус - Кононенко

Глава фракції БПП Ігор Гринів вважає, що Ігор Кононенко не нав'язував екс-міністру економрозвитку айварасу Абромавичусу жодних кадрових рішень
Depo.Влада
30 червня 2016 15:40
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав в інтерв'ю "Українській правді", пише depo.ua.

"Тому що винен (Абромавичус - ред.), тому що це все суперечить елементарним правилам політичної роботи. Перший заступник керівника фракції або керівник фракції - особливо коли у нас квотний принцип побудови уряду, йде пошук кадрів - не тільки має право, але це його функція постійно шукати людей на роботу міністрами в уряд. А ось міністрові треба мати політичну чуйку, щоб відрізнити хорошу пропозицію", - сказав Гринів.

На думку глави фракції БПП, Абромавичус мав можливість різко відреагувати на нав'язувану йому кадрову політику, проте не зробив цього, що свідчить про відсутність примусу з боку його візаві Кононенка.

"Абромавічус мав можливість спокійно сказати: "Слухай, геть! Закрий двері з того боку і більше таким тоном і з такими підходами сюди не заходити". Ось якби йому за це, умовно, потім було, то тоді б все було виправдано", - резюмував очільник БПП.

Нагадаємо, у лютому 2016 року перший заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка" Ігор Кононенко відмовився від своїх повноважень на період розслідування заяви міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса про тиск на нього.

Кононенка відновили на посаді першого заступника голови фракції БПП 12 травня.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада