Гринів хоче вигнати Лещенка із фракції БПП

Народного депутата Сергія Лещенка варто по-чесному виключити з фракції "Блок Петра Порошенка"
Depo.Влада
22 червня 2016 11:19
ФОТО: depo.ua

Про це заявив голова фракції "Блок Петра Порошенка" Ігор Гринів, передає depo.ua з посиланням на "Главком".

"Якщо ухвалювати суто політичне рішення, я би Лещенка з фракції виключив. Сам Лещенко цього хоче. І я вчинив би чесно, бо не вважаю, що його дії повинні не помічатись і не каратись. Якби це був хтось інший, може, ситуація розвивалась би інакше. Але до Лещенка є ставлення як до дуже молодого депутата. Знаєте, як дитині часто багато чого прощають? От і до нього є таке поблажливе ставлення", - пояснив Гринів.

Крім того, він розповів про новий політичний проект за участю колег Лещенка по фракції, депутатів Мустафи Найєма, Світлани Заліщук, Наталії Новак.

"Думаю, 28 червня, чи коли в них там буде з'їзд, ми про це дізнаємось. Але політичний проект - це окрема історія. В нас з самого початку в БПП був псевдопартійний проект, наприклад,УДАРу. Ці депутати на момент виборів були безпартійними, але все одно тримали свою партійну належність", - сказав Гринів.

Нагадаємо, що Сергій Лещенко постійно йде проти лінії фракції та її керівництва. Зокрема, він неодноразово  публічно звинувачував в корупції заступника голови  фракції БПП Ігоря Кононенка

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада