Гринів: БПП готовий до компромісів, Рада має запрацювати

"Блок Петра Порошенка" готовий до компромісів з парламентською опозицією, однак має підстави вважати, що основною метою політичних опонентів є дострокових парламентських виборів
Depo.Влада
6 липня 2016 17:37
ФОТО: depo.ua

Про це після переговорів з опозицією заявив лідер фракції БПП Ігор Гринів, передає depo.ua.

"Очевидно ви чули, що БПП вийшов сьогодні з пропозицією, яка полягає в тому, що будь-якою ціною треба відновити роботу парламенту, і ми готові до компромісу за тими вимогами, які виставляє Радикальна партія і "Батьківщини". Бо армії потрібне фінансування, закони МВФ, інакше може бути колапс. Але Ляшко почав з того, що ніяких компромісів не може бути, він на першій же секунді розмови встав і пішов", – сказав Гринів.

Він підозрює, що триває боротьба за владу з метою досягти позачергових виборів парламенту.

"Іде боротьба за владу і за майбутні вибори. Йдеться про те, щоб збурювати суспільство, що були нові парламентські вибори", – вважає Гринів.
Утім, за його прогнозом, завтра вже Рада має запрацювати.

Нагадаємо, що "Батьківщина" і "радикали" блокують трибуну Ради і вимагають створити ТСК щодо формування тарифів і діяльності "Нафтогазу України" та ухвалити кілька законів щодо зниження комунальних тарифів.  Сьогодні Рада не змогла запрацювати. 

Ляшко блокує трибуну ще з 10 травня, однак це не заважало парламенту ухвалювати рішення. 

Відучора між головами двох фракцій, урядом та Верховною Радою розпочалися консультації щодо тарифів на житлово-комунальні послуги.

Згодом стало відомо, що у Раді домовились про створення двох ТСК.

Довідка:  Зранку 21 червня до лідера Радикальної партії Олега Ляшка додому  прийшли з обшуком представники ГПУ, але швико зрозуміли, що помилилися адресою.  Виявилося, що їхньою метою був будинок екс-голови Адміністрації Президента, втікача Андрія Клюєва, який знаходиться поруч, за даними ГПУ, за тим же парканом.  

Ляшко виправдовувався, що будинок поряд з Клюєвим він просто орендує. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада