Гриневич запевняє, що конкурс до спецшкіл не скасовували

Міністр освіти Лілія Гриневич запевняє, що конкурсний відбір до шкіл з поглибленим вивченням окремих предметів до 5 і 10 класу зберігається

Про це вона заявила у Верховній Раді під час години запитань до уряду, передає Depo.ua.

"Конкурсний відбір до шкіл з поглибленим вивченням окремих предметів до 5 і 10 класу зберігається. Це варто почути всім вчителім і батькам", - сказала Гриневич.

Вона зазначила, що основна цінність реформи полягає в тому, щоб зробити кожну початкову школу якісною, "бо є розшарування між так званими престижними школами, куди ходять діти, які приводять бюджетні гроші і приносять свої гроші, і ті школи. які мало що отримували з обладнання.

"Цього року ми зробили безпрецедентну інвестицію у початкову школу. Крім того що у нас є новий зміст освіти і план перенавчання вчителів, у нас закладено у бюджет майже 2 млрд грн на впровадження нової української школи. З них понад 1 мільярд - цільова субвенція на початкову школу. 40% цієї суми піде на закупівлю дидактичних матеріалів для першого класу. 40% піде на закупівлю сучасних меблів, які допоможуть конструювати навчальний простір відповідно до вікових особливостей дітей і методів роботи. 20% має бути використано на закупівлю обладнання, зокрема принт-центрів для роздруковування матеріалів", - сказала вона.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна