Гриневич анонсувала 12-річне навчання у школі

Середні школи перейдуть до 12-річного терміну навчання у рамках реформи освіти
Depo.Влада
14 квітня 2016 21:44
ФОТО: depo.ua

Про це заявила новий міністр освіти Лілія Гриневич, передає depo.ua з посиланням на Громадське.

"Нам потрібен новий зміст і нові цілі середньої освіти. Дітям необхідна не тільки сума знань, має бути перелік компетентностей, які, до речі, узгоджені у ЄС, і цей перелік не тільки ті, які нам зрозумілі - володіння мовами, математика, природничі науки. Але це й підприємництво, фінансова грамотність, вміння працювати в команді. І от щоб цим володіти і потрібен додатковий рік навчання", - сказала вона.

За словами міністра, питання введення 12 року навчання не стоїть ближчим часом: "Очевидно, що він не буде запроваджений завтра. Буде оприлюднений план впровадження реформи, щоб ми були готові фінансово і соціально".

Гриневич наголосила, що зовнішнє незалежне оцінювання не буде скасовано.

"ЗНО обов’язково буде, але його треба робити значно якіснішим. Зараз зроблені заходи по захисту даних, щоб ніхто не зміг сфальсифікувати результати. Проблема – це зміст ЗНО, нам його треба робити більш сучасним", — сказала вона.

Нагадаємо, що Гриневич було призначено міністром разом з новим урядом Володимира Гройсмана.

Нагадаємо, що сьогодні Верховна Рада затвердила Володимира Гройсмана на посаду прем'єр-міністра та всіх членів Кабміну, крім міністра охорони здоров'я. Немає узгодженого кандидата лише на крісло міністра охорони здоров'я.

Володимир Гройсман пообіцяв, що його уряд буде ефективним

Під час виступу в парламенті Гройсман пообіцяв за місяць показати антикризовий план іназвав першочергові завдання нового уряду. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада