Гриценко запускає чутки, що Тігіпко замінить Гонтареву

Сергій Тігіпко нібито є однією з основних фігур, що розглядаються на посаду голови Національного банку 

 

Depo.Влада
21 квітня 2017 16:52
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на ZN.UA.

Видання зазначає, що останнім часом Тігіпко досить близький до президента Петра Порошенка і глибоко посвячений в комерційну діяльність останнього.

Відомо, що Тігіпко залишив пост глави АТ "Таскомбанку" і призначений на посаду голови наглядової ради.

"Рішенням загальних річних зборів акціонерів від 20.04.2017 року обрано новий склад наглядової ради АТ "ТАСкомбанк": голова наглядової ради — Тігіпко Сергій Леонідович...", - йдеться в повідомленні прес-служби банку.

Додамо, такі чутки вігідні як самому Тігіпко, який повертається в інформпростір, так і опозиційним до влжди політикам, адже прізвище Тігіпко досить негативно сприймається проукраїнськи налаштованими громадянами.

що головним редактором та співвласником видання "Дзеркало тижня" є Юлія Мостова, дружина опозиційного політика та екс-міністра оборони Анатолія Гриценка.

Нагадаємо, що Тігіпко вже був головою Нацбанку в 2002 – 2004 роках, потім у 2004 році він очолював передвиборний штаб Віктора Януковича на виборах президента. також заначимо, що за останні три роки НБУ закрив 89 банків, а в квітні голова регулятора Валерія Гонтарева написала заяву про відставку.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада