Гречківський каже, що з лютого отримував погрози

Підозрюваний у хабарництві член Вищої ради юстиції Павло Гречківський заявив, що з лютого отримував погрози і повідомив імена осіб, які здійснювали на нього тиск, на судовому засіданні
Depo.Влада
22 вересня 2016 21:40
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів опісля судового засідання, передає depo.ua з посиланням на ефір "112 Україна".

"Ніякого правопорушення я не здійснював. Мною в суді були надані відповідні документи про те, що я отримував погрози, як член ВРЮ, починаючи з лютого цього року. Згідно з законом про корупцію, я повідомляв про це своє керівництво і подавав відповідні заяви. Я сьогодні скористався закритим засіданням і назвав імена цих осіб. Я пояснив, звідки ростуть ноги. Мені потрібно доводити, що я невинний. Як це не дико звучить, але справа замовна. Я писав у заяві ще давно, що на мене готується провокація, я вказував конкретних посадових осіб з МВС і ГПУ, які мені погрожували", - зазначив він.

При цьому Гречківський зауважив, що двояко ставиться до прийнятого сьогодні судом рішення.

"З одного боку прокуратурі відмовлено в застосуванні запобіжного заходу у вигляді взяття під варту. Застава для мене, яка застосована, для мене більш прийнятна, ніж та, яку просило обвинувачення. Але я незадоволений, що є думка, що я намагався вчинити злочин", - пояснив він.

Гречківський підкреслив, що не збирається покидати Україну. "Я буду або виконувати свої службові обов’язки, або якщо і піду у відпустку, то тільки тому, що немає юридичного механізму відсторонити мене як члена ВРЮ від посади", - сказав він.

Нагадаємо, що 21 вересня Вища рада юстиції попросила його призупинити свою діяльність як члена ВРЮ до завершення розслідування щодо хабарництва.

Гречківського підозрюють у вимаганні вимагав 500 тисяч дол. за незаконний вплив на судове рішення. Генпрокурор Юрій Луценко також  повідомляв про затримання арбітражного керуючого Мінюсту, який "у змові з членом ВРЮ отримав 150 тис дол.".

Тим часом генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що значна частина майна члена Вищої ради юстиції Павла Гречківського заарештована. Серед арештованого майна в тому числі автомобіль Maybach.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада