ГПУ знайшла нові причини для арешту Мосійчука

Нардепа-"радикала" Ігоря Мосійчука хочуть арештувати через зловживання процесуальними правами і моральні якості
Depo.Влада
20 листопада 2015 11:30
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" повідомляє прес-служба депутата, передає depo.ua.

"Вчора пізно увечері представники генеральної прокуратури прибули в клініку інституту ім. Шалімова, і в обхід кримінально-процесуального законодавства, намагалися вручити госпіталізованому там народному депутату Ігорю Мосійчуку клопотання про обрання стосовно нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою", -  повідомили у Мосійчука.

Як повідомили у прес-службі, "представники ГПУ "забули" запросити для участі в цій процесуальній дії захисників народного депутата Мосійчука".

"В свою чергу як стало відомо захисту Мосійчука обвинувачення додатково обґрунтовує своє бажання утримувати його під вартою: "Проте станом на сьогодні, беручи до уваги тяжкість злочинів, вчинених Мосійчуком І.В., його поведінку під час судового розгляду клопотання про продовження строку тримання під вартою, спрямовану на зловживання своїми процесуальними правами, його моральні принципи та можливість впливати на вчинення інших злочинів, існують об'єктивні обставини, які вказують на наявність ризиків, ризиків, передбачених статтею 177 КПК України.", -  йдеться у повідомленні.

Адвокати Мосійчука розцінюють подібні формулювання сторони обвинувачення як правовий нігілізм і своєрідний тиск на суд.

Нагадаємо,17 листопала ВАСУ задовольнив позов Мосійчука до Верховної Ради про визнання незаконною і скасування постанови парламенту про надання згоди на притягнення його до кримінальної відповідальності, затримання та арешт.

Зазначимо, що 17 вересня після демонстрації відеоролика з отриманням хабара Мосійчуком у Верховній Раді його було затримано. Того ж дня нардеп був арештований. Судовий процес у цій справі триває й досі.  

15 листопада Мосійчука звільнинили з-під варти у зв'язку із закінченням терміну арешту.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада