ГПУ "взялася" за оточення Королевської

Генеральна прокуратура України вважає, що приватизація "Львівської вугільної компанії" проведена незаконно за заниженою вартістю і без аукціону
Depo.Влада
21 листопада 2016 14:35
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляють "Наші гроші" з посиланням на постанову Печерського райсуду Києва від 25 жовтня, передає Depo.ua.

Досудовим розслідуванням встановлено, що службовці Фонду державного майна, представники комісії приватизації фабрики "Червоноградська", а також службові особи "Львівсистеменерго" до активів "Львівської вугільної компанії" включили заборгованість ліквідованих підприємств на суму 12,17 млн гривень і вартість не проведених ремонтно-будівельних робіт на 17,95 млн гривень. При цьому при формуванні статутного капіталу не врахована заборгованість "Львівсистеменерго" перед "Альфа-банком" у сумі 30 млн гривень.

У результаті заниженої вартості підприємства держава втратила контрольний пакет акцій.

Повідомляється, що більше половини акцій фабрики належить підприємствам, зареєстрованим в окупованому Луганську і відносяться до сфери впливу нардепа від "Опозиційного блоку", екс-міністра соцполітики Наталії Королевської.

У 2004-2006 роках до складу засновників кількох луганських компаній, які тоді володіли акціями "Львівської вугільної компанії", входив Юрій Солод - чоловік Королевської.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада