ГПУ вивчить підстави для зміни запобіжного заходу Корбану

Генеральна прокуратура України вивчить підстави для зміни запобіжного заходу Геннадію Корбану
Depo.Влада
15 березня 2016 22:43
ФОТО: depo.ua

Про це заявив прокурор ГПУ Владислав Куценко, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Сьогодні суддя оголосив лише резолютивну частину свого рішення щодо зміни запобіжного заходу для пана Корбана. Повний текст рішення буде виготовлено та передано нам 18 березня, саме тоді ми змоюжемо вивчити мотиви судді та те, на що він спирався, приймаючи рішення щодо зміни запобіжного заходу. І після отримання повного тексту судового рішення, вивчивши його, ми будемо приймати рішення, чи звертатись до апеляційного суду щодо його оскарження, чи не звертатись", -  сказав він.

"Хочу також зазначити, що підставою для розгляду сьогоднішнього рішення було клопотання сторони захисту, яка повідомила суду про те, що мама пана Корбана, стан здоров'я її дуже погіршився, вона захворіла, а також стан здоров'я самого пана Корбана бажає кращого", - повідомив Куценко.

Він зазначив, що ГПУ вивчить всі ці підстави.

"Хочу наголосити, що, на нашу думку, пан Корбан повинен винести для себе хороші уроки, адже вперше він також перебував під домашнім арештом, але у зв’язку із неявкою до слідчих прокурорів і тим, що постійно сигналізував його електронний браслет (він покидав своє приміщення), ми були вимушені звернутись до суду щодо зміни запобіжного заходу з домашнього арешту на тримання під вартою. Якщо він знову буде порушувати закон, у нас будуть всі підстави знову просити суд переглянути рішення і змінити запобіжний захід на тримання під вартою", - додав він.

Раніше, 15 березня, Апеляційний суд Києва залишив без змін рішення Дніпровського райсуду про обрання Корбану запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до 15 квітня. Пізніше суддя Чаус за клопотанням адвокатів змінив Корбану запобіжний захід з тримання під вартою на домашній арешт.

Нагадаємо, Корбан був затриманий 31 жовтня 2015 року у Дніпропетровську. Згодом силовики перевезли його до Києва.

Печерський райсуд Києва виніс рішення про домашній арешт Корбана на два місяці - по 31 грудня 2015 року.

 28 грудня суддя Дніпровського райсуду столиці Микола Чаус задовольнив клопотання прокуратури про взяття Корбана під варту терміном на 60 діб. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада