ГПУ вимагає від Росії інформації щодо прихистку Януковича

Інформація про отримання колишнім президентом України Віктором Януковичем політичного притулку не є офіційною
Depo.Влада
14 жовтня 2016 08:14
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив начальник департаменту спецрозслідування Генпрокуратури Сергій Горбатюк в ефірі каналу "112 Україна" , передає Depo.ua.

"Це не офіційна інформація від Росії. Це інформація, надана захисником Януковича, що він отримав політичний притулок на Росії. На офіційний запит ГПУ з приводу місця перебування, з приводу підстав перебування на Росії, з приводу можливого російського громадянства, Росія відмовилася відповідати на ці питання", - заявив Горбатюк.

За його даними, ГПУ повторно звернулася до Росії щодо озвученої адвокатом екс-президента інформації. "Ми знову відправили клопотання на Росії, щоб вони спростували або підтвердили наявну інформацію", - сказав представник ГПУ.

Він зазначив, що у разі підтвердження Росією інформації адвоката, це дасть можливість провести слідчі дії і допит. "По екстрадиції, позиції Росії зрозуміло, вони відмовляють. Наступний шлях може бути тільки заочне судочинство", - вважає він.

При цьому він зазначив, що у ГПУ немає інформації про отримання Януковичем російського громадянства.

Нагадаємо, 13 жовтня адвокат Януковича Віталій Сердюк заявив, що Головне управління з питань міграції МВС Росії офіційно підтвердило, що Янукович перебуває на Росії на підставі наданого йому тимчасового притулку.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада