ГПУ вимагає для Мельничука заставу у кілька сотень тисяч, - захист

Генпрокуратура України хоче визначити для народного депутата Сергія Мельничука заставу в кілька сотень тисяч гривень в якості запобіжного заходу
Depo.Влада
10 червня 2015 12:36
ФОТО: depo.ua

Про це сьогодні на брифінгу в ГПУ заявив один з адвокатів Мельничука, передає depo.ua.

"Ми знаємо позицію Генеральної прокуратури України про те, щоб встановити заставу в кілька тисяч гривень, щодо мого підзахисного", - заявив адвокат.

Також, коментуючи наміри ГПУ обрати для нардепа в якості запобіжного заходу домашній арешт та заборону виїзду з Києва, адвокат сказав: "Це штучно буде зроблено, але думаю, що за ніч вони (ГПУ) передумають".

При цьому адвокат заявив, що наполягатиме на тому, щоб Мельничуку була обрана застава, яка відповідає його реальним доходам.

"Звертаю увагу на те, що Мельничук Сергій Петрович є командиром батальйону "Айдар", військовий і ніякий не бізнесмен і не має відношення до бізнес-структур України. Сьогодні Верховна Рада України видада документ про доходи, який свідчить, що Мельничук Сергій Петрович за півроку отримав 38 тис. 676 грн і за якими заплачено податків нас суму 5 тис. 447 грн...Якщо хочуть заставу, ми будемо клопотати, що в межах цих сум, які він заробляє ", - заявив адвокат.