ГПУ відмовила Януковичу в очній ставці з Порошенком, - ЗМІ

Генеральна прокуратура України відмовила колишньому президенту Віктору Януковичу в клопотанні про очну ставку з представниками чинної влади
Depo.Влада
19 серпня 2016 16:12
ФОТО: depo.ua

За словами джерела "Дзеркала тижня", згідно з чинним КПК, очна ставка проводиться лише після попередніх допитів всіх її фігурантів, перадає depo.ua.

"Клопотання отримано нами ще кілька днів тому, сьогодні ми відмовили. Для того, щоб проводити одночасний допит, необхідно мати попередні свідчення осіб. Янукович, як відомо, свідчень ще не дав", - сказав співрозмовник.

Він додав, що Генпрокуратура направила вже три запити до Російської Федерації про встановлення місця перебування Януковича для його допиту, а також шість запитів щодо його затримання і екстрадиції в Україну. Відповіді не отримали.

Нагадаємо, що лише вчора генпрокурор Юрій Луценко також підтримав ідею проведення очної ставки екс-президента України Віктора Януковича з чинним президентом Петром Порошенком та іншими учасниками Євромайдану

Янукович вимагав очної ставки з Порошенком, Яценюком та іншими українськими політиками по "справі про Майдан". Як повідомив адвокат екс-президента, прокуратура 16 серпня, отримала відповідне клопотання.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада