ГПУ: У нас суддів на гачку немає

Прокурор Генеральної прокуратури Владислав Куценко заявив, що Генпрокуратура не має впливу на суддів
Depo.Влада
28 грудня 2015 21:05
ФОТО: depo.ua

Про це прокурор заявив у коментарі "112 Україна", передає depo.ua.

"ГПУ не впливає на розподіл справ серед суддів, на систему ми не впливаємо, ми ніколи суддів під справу не підшукуємо, якщо до судді є притензії - ви можете звернутись до вищої ради юстиції. У нас суддів на гачку немає. Якби Корбан, заходячись під арештом, виконував свої обов'язки - то не було б рішення пр зміну запобіжного заходу, браслет дав сигнал, що він знаходився не вдома. МВС, не прокуратура, контролює перебування підозрюваного. Генпрокуратурі МВС надало довідку, схопили його не ГПУ, а ті хто їх контролює, до нас звернулась людина, яка повідомила, що на неї, як на свідка, здійснюється тиск.

Неодноразово ми направляли повістки до Корбана з проханням з'явитися на допит, нажаль повістки він проігнорував, надаючи висновок про поганий стан здоров'я, засновником клініки був рідний батько Корбана враховуючи тяжкість стаття , ми клопотали про тримання під вартою, сьогодні суддя нас почув", - заявив Куценко. 

Раніше Куценко заявив, що лідер партії "Укроп" Генадій Корбан та народні депутати, які брали участь у судовому засіданні, намагались "згвалтувати" судовий процес правосуддя в Україні.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада

Мітки: суд, ГПУ, Корбан