ГПУ сподівається заочно засудити Януковича і сім'ю ще до серпня

ГПУ почала процедуру заочного засудження колишнього міністра доходів і зборів Олександра Клименка, його заступника Андрія Ігнатова та екс-голови правління ПАТ "Фармстандарт-Біолік" Олександра Стащенко
Depo.Влада
27 червня 2015 15:41
ФОТО: depo.ua
ГПУ сподівається заочно засудити Януковича і сім
ГПУ сподівається заочно засудити Януковича і сім'ю ще до серпня

Про це повідомляє depo.ua із посиланням на "Українську правду".

Як розповів в інтерв'ю "Українським Новинам" генпрокурор Віктор Шокін, на даний момент у судах розглядаються клопотання у кримінальних провадженнях з цих питань.

Зокрема це екс-міністр охорони здоров'я Раїса Богатирьова, глава правління ПАТ "Фармстандарт-Біолік" Олександр Стащенко, колишній виконуючий обов'язки прем'єр-міністра Сергій Арбузов, екс-заступник міністра доходів і зборів Ігнатов і сам екс-міністр Олександр Клименко та екс-президент Янукович", - сказав він.

За словами Шокіна, все що залежало від прокуратури з цих питань було зроблено і зараз відомство очікує якомога якнайшвидших рішень по заочних вироках.

Шокін зазначив, що перші результати процедури заочного засудження будуть втілені через місяць, тобто до серпня.

"Було кілька етапів напрямки в суди (справ в рамках заочного засудження) ... ми розраховуємо, що перші результати будуть втілені десь через місяць", - зазначив Генпрокурор.

При цьому, коментуючи висловлювання деяких нардепів, що ГПУ нібито нічого не робить, Шокін зазначив: за 4 місяці його перебування на посаді до суду було направлено 75 обвинувачувальних актів щодо 87 осіб.