ГПУ: Соболєв навіть не намагається шукати "вкрадені" підписи за відставку Шокіна

Народний депутат Єгор Соболєв не звернувся до охорони Верховної Ради з проханням надати відео з камер спостереження у парламенті, щоб визначити, хто міг вкрасти у нього підписи за відставку генпрокурора Шокіна
Depo.Влада
18 грудня 2015 17:07
ФОТО: depo.ua

Про це, як передає depo.ua, заявив в ефірі телеканалу "112 Україна" прокурор ГПУ Владислав Куценко.

"Незважаючи на те, що Соболєв загубив або приховав ті підписи, які він збирав, процес їхнього відкликання продовжується", - сказав Куценко, нагадавши, о сьогодні свої підписи за відставку Шокіна відкликали двоє народний депутатів від "Батьківщини".

"Я звертався до Соболєва неодноразово: якщо він каже, що їх хтось вкрав, то в залі Верховної Ради є безліч камер спостереження, що здійснюється охороною Ради. Однак він не підійшов до охорони, щоб продивитись відео, хто до його столу підходив. Це якраз підтверджує нашу позицію, що ніхто нічого не вкрав, а просто, на наш погляд, розпочався процес відкликання відписів … Тому, розуміючи, що підписи немає сенсу збирати, оскільки їх відкликають, Соболєв обрав таку тактику", - сказав Куценко. 

Нагадаємо, раніше депутат від "Самопомочі" Єгор Соболєв, який збирав підписи за відставку Шокіна, повідомив, що їх у нього вкрали.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада