ГПУ просить Канаду зняти санкції з Портнова

Генеральна прокуратура України просить Канаду зняти санкції із Андрія Портнова – соратника президента-втікача Віктора Януковича, який нещодавно повернувся в Україну
 

ГПУ просить Канаду зняти санкції з Портн…

Лист, підписаний заступником Генерального прокурора України, з’явився у розпорядженні видання "Новое время", повідомляє Depo.ua.

Так, ГПУ відправила листа в посольство України в Канаді та Міністерство закордонних справ і міжнародної торгівлі Канади 30 липня 2019 року.

У листі мовиться про те, що станом на 29 липня 2019-го року щодо Андрія Портнова не ведуть досудових розслідувань. Відтак, відповідно до тексту листа, Портнов не має процесуального статусу підозрюваного, обвинуваченого або підсудного.

"З огляду на вищевикладене, юридичні підстави для перебування Портнова Андрія Володимировича, 27.10.1973 року народження, в Списку до Положення про заморожування активів корумпованих іноземних посадових осіб (Україна) від 05.03.2014 (Freezing Assests of Corrupt Foreign Officials (Ukraine)Regulations, відсутні", – пише ГПУ у листі.

Лист підписав заступник генерального прокурора України Сергій Кизь.

Довідка: Канада ввела санкції проти соратників Януковича, зокрема Портнова, ще в 2014-му році. У 2019 санкції проти нього та інших уряд Канади продовжив ще на 5 років. Вони заморожуються усі активи фігурантів, виявлені в Канаді. Канадські громадяни, де б вони не перебували, та будь-хто у Канаді не можуть:

- вступати в майнові відносини з особами, на яких накладено санкції;

- вести з ними фінансові розрахунки;

- надавати фінансові послуги.

Нагадаємо, 16 серпня в Україні закрили всі справи про держзраду, в яких фігурував Портнов.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook