ГПУ повернулася до справи проти Коломойського 10-річної давності

Генеральна прокуратура відновила розслідування кримінальної справи, порушеної стосовно бізнесмена Ігоря Коломойського за звинуваченням в організації замаху на життя адвоката Сергія Карпенка
Depo.Влада
10 квітня 2015 05:25
ФОТО: depo.ua
ГПУ повернулася до справи проти Коломойського 10-річної давності
ГПУ повернулася до справи проти Коломойського 10-річної давності

Про це в інтерв'ю LB.ua розповів генпрокурор Віктор Шокін, передає depo.ua.

Нагадаємо, справу проти Коломойського було порушено в 2005 році. Його курирував нинішній глава ГПУ, який займав у той час посаду заступника генпрокурора. Бізнесмена звинуватили в організації нападу на юриста Карпенка через конфлікт навколо запорізького заводу "Дніпроспецсталь". Адвокату завдали три ножові поранення, але йому вдалося вижити. В цілях безпеки він залишив територію України. З 2005 року крапку в цій справі не поставлено.

За словами Шокіна, на даний момент ведеться слідство. Він висловив сподівання, що Коломойський сам з'явиться в ГПУ і дасть потрібні свідчення.

Відповідаючи на запитання, чи викликаний екс-губернатор Дніпропетровської області офіційно на допит, Шокін послався на те, що такими справами займається слідчий.

Досить затійливо генпрокурор відповів і на питання, чи є до Коломойського майнові претензії:

"Я ж вам казав уже: не можна розривати. Найчастіше, одне з іншим щільно пов'язане. Там, де гроші, там і кров", - зазначив генпрокурор.