ГПУ показала відео з посередником передачі хабаря члену ВРЮ Гречківському

Генеральна прокуратура України оприлюднила відеозапис, на якому зафіксовано первинні пояснення посередника, який фігурує у справі підозрюваного у хабарництві члена Вищої ради юстиції Павла Гречківського
Depo.Влада
22 вересня 2016 23:26
ФОТО: depo.ua

"З дозволу процесуального керівника надаємо відеозапис, на якому зафіксовано первинні пояснення посередника щодо дійсних обставин вчиненого злочину", -зазначила на своїй сторінці у Фейсбуці прес-секретар генерального прокурора Юрія Луценка Лариса Сарган, передає depo.ua.

Зокрема, на відео чоловік зазначає, що звернувся до Гречківського за допомогою у вирішенні юридичних питань. За свою допомогу Гречківський запросив 500 тис. долл. Цю суму чоловік мав передати Гречківському у три етапи (двічі по 150 тис. дол і ще раз 200 тис. дол.) за адресою, яку мала йому повідомити дружина члена ВСЮ.

Нагадаємо, що 21 вересня Вища рада юстиції попросила його призупинити свою діяльність як члена ВРЮ до завершення розслідування щодо хабарництва.

Гречківського підозрюють у вимаганні вимагав 500 тисяч дол. за незаконний вплив на судове рішення. Генпрокурор Юрій Луценко також  повідомляв про затримання арбітражного керуючого Мінюсту, який "у змові з членом ВРЮ отримав 150 тис дол.".

Тим часом генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що значна частина майна члена Вищої ради юстиції Павла Гречківського заарештована. Серед арештованого майна в тому числі автомобіль Maybach.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада